(0224) 524 8810 info@ilklermakina.com

HAKKIMIZDA

İLKLER MAKİNA

İlkler makina kaynak teknolojilerinde sahip olduğu 40 yılı aşkın sürelik deneyimi, konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve yetenekli mühendisleriyle siz değerli müşterilerine konusunda tam güvenilir ve deneyim sahibi bir çözüm ortağı olmak amacıyla 2011 yılında Bursa / Gemlik Sanayi Sitesinde faaliyetlerine başlamıştır.

40 YILLIK TECRÜBE

Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimden yola çıkarak kısa sürede tamamladığı AR-GE çalışmaları ile müşterilerine verdiği önemi Kalite Standartlarıyla belgelendirmek için ISO 9001-2008 Kalite Standardı ile verdiği üstün hizmetleri belgelendirmeye hak kazanmıştır.

2011 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren İlkler makina Kaynak Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti. seramik kaynak altlığı, kablo paleti üretimi, kaynak otomasyonları, HOTBENDING ve karşılaşılabilecek her türlü kaynak sorunlarında üstün danışmanlık hizmetleri vererek faaliyetlerini sürdürmektedir.

İlkler Makina Kaynak Teknolojileri Ltd.Şti; Bursa Gemlik Sanayi sitesindeki tesisinde kaynak sarf malzemeleri üretirken sektöre kaliteli ürün sunmayı, dışa bağımlılığı sona erdirmeyi ve sürekli iyileştirmeyi kendine hedef edinmiştir.

İhtiyaçlara en kısa sürede cevap üretmeyi, üretimde kaliteden ödün vermeden ISO 9001 standartlarında hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş olan İlkler makina deneyimli personeli ve uzman kadrosu ile sahip olduğu Know-How’ un farkında olarak; siz değerli müşterilerine çözümler üreten bir çözüm noktası olmanın haklı gururunu, gerçekleştirdiği iş ve projelere yansıtmaktan büyük kıvanç duymaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI

İlkler Makina alanında tecrübeli üretim elemanları aramaktadır.